Naruto4ever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto4ever

!!!!!Toate episoadele Naruto si toatul despre EL!!!!!
 
AcasaNaruto PortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ! Top 5

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 175
Data de înscriere : 11/10/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

! Top             5 Empty
MesajSubiect: ! Top 5   ! Top             5 Icon_minitimeVin Oct 17, 2008 4:29 pm

topul vostru din bleach .... Va rog sa si argumentati ^^


eu am asa[nu trebuie sa-mi urmati exemplul, puteti sa puneti si fete si baieti in acelasi top ^^]:

Baieti:

1.Hitsugaya Toushiro - e asa de dragutz ... imi place freza lui, ochii,
si caracterul ... e funny si matur pentru ..... varsta lui Smile): ...

2.Abarai Renji - ah , imi plac baietii cu parul lung ... imi place ca e
vice-principal si e puternic .... mai imi place ca are tatuaje

3.Kurosaki Ichigo - imi place parul lui, ca vrea sa-si protejeze prietenii, isi iubeste foarte foarte mult familia si e puternic si vrea sa devina si mai puternic :X:

4.Ishida Uryuu - imi place cum arata :X: .... si are o abilitate mai speciala ... e quincy ... si e printre ultimii ....

5.Kon - chiar daca nu e o persoana adevarat, sau uman, shinigami etc, e asa de nostim .... nu ai cum sa nu-l placi :=)):


Fete:

1.Orihime Inoue, Matsumoto Rangiku-
Inoue- e frumoasa si firava , sensibila ... e asa ..... feminina .... nush .... pare asa inocenta ... si uneori e asa de funny .... imi place ca-l place pe ichigo ... vrea sa devina puternica si imi plac puterile ei :X:
Matsumoto- e asa de frumoasa, ador ochii si parul ei :X: ... imi place vocea ei si-mi place cum ii spune "Taichou" lui Toushirou ..... e si puternica si-mi place cum are grija de sanii ei sa nu se turteasca :=)): :=)):

2.Yachiru-chan - e asa sweet ... e vice-principal , dar pare asa inofensiva ... e asa micuta si inca un copil ... e asa tare

3.Yoruichi-san - e dragutza ... imi place de ea Sad(: ... e si puternica ....

4.[nu-mi vinele numele ei in minte !] fetita aia de la magazinul de bomboane [ a lu' ala cu palarie verde cu alb, i-am uitat si lui numele ] - nu e dragutza, insa imi place ca-i puternica .... pare de portelan , insa nu e sensibila cand e vorba de lupta

5.Rukia- nu-mi prea place de ea, nu stiu de ce ... insa .... nu am pe cine sa pun in locul ei :45:
Sus In jos
https://naruto4all.forumgratuit.ro
 
! Top 5
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto4ever :: Bleach :: Bleach-
Mergi direct la: