Naruto4ever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto4ever

!!!!!Toate episoadele Naruto si toatul despre EL!!!!!
 
AcasaNaruto PortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Yondaime !

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 175
Data de înscriere : 11/10/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Yondaime ! Empty
MesajSubiect: Yondaime !   Yondaime ! Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 7:57 pm

Numele lui Yondaime este dezvaluit in capitolul 367 a fi Namikaze Minato, si nu Arashi Uzumaki, cum se credea pana acum (de Arashi ziceam inainte k mai merge, dar mi s-a parut logik k nu poate avea numele Uzumaki, ca atunci era clar ca era tatal lui Naruto, si 1. care ar mai fi fost suspansul? si 2. tot satul normal k nu s-ar fi purtat asa cu Naruto, l-ar fi considerat fiu de Hokage, si inca ce Hokage...) si dovada ca el are legatura paterna cu Naruto, este dezvaluita de-asemenea in capitolul 367 (mai neclar) si in capitolul 370 (f clar), Jiraya intreband-o pe broasca care a invocat-o "Dar de ce ar sigila asa o putere... in propriul sau fiu?" deci este evident cine shi in cine a sigilat ce...

Oke sa va spun ceva multi banuiau k el este fiul lui minato inca de aceasta dezvaluire din capitolul 367 din manga dar ei banuiau pentru k naruto pur si simplu semana cu minato yo vreau sa spun ca nu eram complet sigur dar nu banuiam din cauza pozei ci din episodul 57 cand naruto se chinuie sa ii arate lu gamabunta ca poate sa stea pe spatele lui. Daca va aduceti aminte chiar dupa ce cade gamabunta il prinde cu limba si jiraiya ii trimite pergamentul prin care scrie ca naruto cu propriile sale puteri la summonat( stiu k suna aiurea in romana da nu pot sa zic altfel)iar Gamabunta ii spune k nu era nevoie de acest lucru din moment ce ultimul care a stat pe fruntea lui era minato ceea ce insemna parerea mea ca naruto era fiul lui minato si gamabunta stia acest lucru din momentul in care naruto a zis k il cheama uzumaki. Yo de acolo am realizat adica banuiam k naruto era fiul lui minato atat am avut de spus
Sus In jos
https://naruto4all.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 175
Data de înscriere : 11/10/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Yondaime ! Empty
MesajSubiect: ! !   Yondaime ! Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 7:58 pm

Acesta este Yondanime

Yondaime ! 40567652yondaime
Sus In jos
https://naruto4all.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 175
Data de înscriere : 11/10/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Yondaime ! Empty
MesajSubiect: !Minato !   Yondaime ! Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 8:00 pm

Acesta este Minato Kamikase


Yondaime ! B9c8394c1fbb6e9a7719fe6ac5e09246_web
Sus In jos
https://naruto4all.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Yondaime ! Empty
MesajSubiect: Re: Yondaime !   Yondaime ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Yondaime !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto4ever :: Naruto :: Personaje-
Mergi direct la: